Při nehodě u Vřesové došlo těžkému zranění motorkáře

Při nehodě motocyklisty a osobního auta u Vřesové došlo těžkému zranění motorkáře. Muž byl převezen Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto: Policie ČR

Ve čtvrtek 16. června letošního roku došlo krátce před 17. hodinou na pozemní silnici třetí třídy v obci Vřesová na Sokolovsku k dopravní nehodě. „K té mělo dojít tak, že dvaapadesátiletý řidič motocyklu značky Suzuki, jedoucí směrem na Tatrovice, zřejmě nejel při pravém okraji pozemní komunikace,“ informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „Následně mělo dojít ke střetu levé boční části motocyklu značky Suzuki s přední levou částí osobního automobilu značky Subaru. Po střetu měl dvaapadesátiletý řidič motocyklu upadnout na vozovku,“ uvedl.

Foto: Policie ČR

Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče motocyklu, který byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice.

„Oba řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem,“ doplnil mluvčí.

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 60 tisíc korun.