V letním kině budou promítat komedii Sladký život

Ve františkolázeňské knihovně a městském muzeu chystají promítání. Tentokrát se mohou diváci těšit na zahradě muzea na českou komedii režiséra Tomáše Hoffmana Sladký život. V hlavních rolích se představí Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Jan Cina, Alžběta Dolečková, Jenovéfa Boková, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Miroslav Táborský a další. Začátek naplánovali organizátoři v pátek 12. července na 21.30 hodin. Vstupné je 100 korun.

Foto: Archiv organizátorů

V případě nepříznivého počasí bude promítání přesunuto do sálu v knihovně.

Sladký život

Komedie / ČR/2024/102 minut / česky

Režie: Tomáš Hoffman

Hrají: Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Jan Cina, Alžběta Dolečková, Jenovéfa Boková, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Miroslav Táborský a další.

Hokejový reprezentant Rosťa Beran je borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. Ale nic netrvá věčně. Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda, se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád. Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly.

Drobné občerstvení v prodeji již od 21.00 hodin