U Čichalova došlo ke smrtelné nehodě.  Je to již třetí nehoda se smrtelným zraněním během týdne

U Čichalova došlo v pondělí 13. května ke smrtelné nehodě. V místě došlo ke srážce dvou osobních a jednoho nákladního auta. Bohužel se jedná o třetí tragickou dopravní nehodu na Karlovarsku během jediného týdne. Při těchto nehodách utrpěly tři osoby zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehly.

Foto: Policie ČR

„V pondělí 13. května letošního roku krátce před patnáctou hodinou odpolední došlo na pozemní komunikaci číslo I/6 u obce Čichalov na Karlovarsku k dopravní nehodě dvou osobních a jednoho nákladního vozidla,“ uvedl policejní mluvčí Jan Bílek. „K té mělo dojít tak, že osmatřicetiletý řidič osobního vozidla značky Škoda jedoucí ve směru z Prahy do Karlových Varů z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde narazil do boční části protijedoucího nákladního vozidla značky DAF, které řídil čtyřiadvacetiletý muž. Následně došlo k čelnímu střetu s dalším protijedoucím vozidlem značky Škoda, které řídil šestačtyřicetiletý muž,“ upřesnil.

Foto: Policie ČR

„Při dopravní nehodě bohužel utrpěl osmatřicetiletý muž zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Jedna osoba ze stejného vozidla byla do nemocnice transportována letecky. Další dva spolujezdci taktéž ze stejného vozidla byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Řidič druhého osobního automobilu značky Škoda byl také převezen Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Řidič nákladního automobilu neutrpěl žádná zranění,“ doplnil mluvčí s tím, že policisté u dvou řidičů provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla u obou s negativním výsledkem. U řidiče, který utrpěl smrtelná zranění, byla nařízena soudní pitva.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování a poté hlavně z důvodu odklízení následků nehody uzavřena téměř šest hodin, přičemž policisté na místě řídili dopravu a odkláněli vozidla na objízdnou trasu.

Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nadále v šetření kriminalistů.

Foto: Policie ČR