Škoda se vyšplhala na částku přibližně 700 tisíc korun

Na částku přibližně 700 tisíc korun se vyšplhala hmotná škoda, která vznikla při nedělní dopravní nehodě dvou aut v Kraslicích. Při události naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

Foto: Policie ČR

„V neděli 30. října letošního roku došlo krátce po 15. hodině v Kraslicích na Sokolovsku k dopravní nehodě,“ informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „K té mělo dojít tak, že čtyřiatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Ford jedoucí směrem k ulici Wolkerova nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu pozemní komunikace a po projetí zatáčky dostal smyk. Následně měl přejet do protisměru, kde měl narazit pravou boční částí do levé boční částí jedoucího vozidla značky Jeep. Poté měl čtyřiatřicetiletý řidič automobilu značky Ford ještě narazit do zaparkovaného vozidla značky Škoda, které se mělo nárazem posunout vpřed a narazit do zaparkovaného vozidla taktéž značky Škoda,“ doplnil.

Foto: Policie ČR

Po dopravní nehodě se řidiči vozidel značky Ford a Jeep podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která o obou vyšla s negativním výsledkem.

Policisté z dopravního inspektorátu tento přestupek vyřešili příkazem na místě, tedy pokutou, pro čtyřiatřicetiletého řidiče.

Foto: Policie ČR