Milovníci dobrého jídla si dají dostaveníčko na mariánskolázeňské  kolonádě

Už jen pár dnů zbývá do jednoho z největších festivalů jídla v regionu. O víkendu 24. a  25. září od 10 do 18 hodin se uskuteční již 5. ročník Lázeňského Food festivalu. Mariánskolázeňská kolonáda se změní v ráj pro gurmány a všechny milovníky dobrého jídla. Organizátoři nezapomenou ani na to, že dobré jídlo se musí zapít dobrým nápojem. Na výběr budou různé druhy piva, vína i nealko. Přichystána bude také hudba různých žánrů. Návštěvníky potěší nestárnoucí dixielandové a balkánské melodie.

„Na návštěvníky bude čekat rozmanitá nabídka všech možných dobrot od pomalu pečených masových BBQ, přes vymazlené burgery i avokádové speciality,“ informovala organizátorka akce Andrea Sasková. K ochutnání budou také třeba lahůdky z vietnamské, mexické, tuniské, ale například i  francouzské kuchyně. „Také na vegetariány a vegany jsme mysleli, nejen pro ně bude nabídka dobrot jako třeba sladké speciality v podobě palačinek, koblížků, dortíků, zmrzliny, domácích nanuků a jiných lákadel. To vše můžete zapít vychlazeným pivem, úžasným vínem, domácí limonádou, výběrovou kávou…nebo jen tak posedět na baru u vychlazeného drinku,“ doplnila Andrea Sasková.

Aby byl zážitek z akce dokonalý, uši návštěvníků potěší a boky rozvlní hned několik kapel různých žánrů. „Sobotu zahájí pohodoví Cajk a následovat bude Pražská Dixielandová společnost,“ uvedla organizátorka s tím, že v neděli si budou přítomní nejprve podupávat s kapelou Dry Band a v klidu je pak rozhodně nenechají balkánské rytmy v podání Balkan Party Band.