Deufol zahájil v Chebu stavbu výrobní haly

Průmyslový park v Chebu se rozroste o další výrobní halu firmy Deufol, kde by měla uplatnění najít více než stovka zaměstnanců. Nábor pracovníků začne už koncem srpna. Spuštění výroby je naplánováno na jaro 2017.ž Deufol zahájení stavby malá na web podepsaná

Ve středu 13. července byla slavnostně zahájená stavba výrobní haly koncernu Deufol. V pořadí jednaosmdesátá pobočka koncernu bude realizována v průmyslové zóně Dolní Dvory, která leží v geografickém středu evropské pobočkové sítě Deufol. Hala je navržena tak, aby odpovídala parametrům konceptu Průmysl 4.0, který vyžaduje digitální sítě a flexibilní, vysoce automatizovanou výrobu. Investice tak umožní maximálně zefektivnit výrobu a snížit dobu nutnou pro dodání obalových řešení zákazníkovi.

„Inovativní přístup a zavedení digitální kontroly do výrobního procesu jednoznačně zvýší produktivitu společnosti a významně zlepší naši pozici na trhu,“ říká Dennis Hübner, výkonný ředitel Deufol SE.

S náborem zaměstnanců společnost začne už koncem srpna. „Než zahájíme v nové hale provoz, chceme našim zaměstnancům poskytnout všestrannou podporu a zaškolení,“ říká personalistka pro ČR Jitka Zimolková a doplňuje, že Deufol svým zaměstnancům poskytuje výraznou příležitost k osobnímu rozvoji, vyhlídku profesního růstu a širokou škálu benefitů.

O koncernu Deufol

Deufol Group je globální poskytovatel všestranných obalových služeb. Zaměření společnosti zahrnuje průmyslová a exportní balení, logistické služby, automatizovaná balení, chytrá IT řešení pro zefektivnění dodavatelského řetězce, propagační a ukázková balení. Koncern Deufol se sídlem v Hofheimu (Wallau) nedaleko Frankfurtu nad Mohanem má v současnosti 80 poboček v jedenácti zemích světa a zaměstnává téměř 2700 lidí. V roce 2015 dosáhl roční obrat skupiny 325 milionů eur (přibližně 8,8 mld. Kč). V České republice provozuje Deufol v současnosti šest poboček a vedle komplexních obalových řešení se zabývá i odvětvím dřevostaveb.