MOVOMAL opět nabídne pestrý program plný hudby, tvoření i zajímavého povídání

V polovině července se uskuteční další ročník festivalu MOVOMAL (Moderní, vstřícné a otevřené Mariánské Lázně). I letos se můžete těšit na pestrý program plný hudby, sportu, tvoření a zajímavých hostů. Vstup volný.

Foto z předchozích ročníků akce

„MOVOMAL 2024 se uskuteční v sobotu 13. července v prostoru u kolonády Ferdinandova pramene. Program začne ve 14 hodin a na návštěvníci čeká až do večera spousta zábavy,“ uvedl pořadatel festivalu MOVOMAL Pavel Knára. „Milovníci běhu si mohou hned ve dvou časech užít workshop s ultramaratoncem a propagátorem běhu Milošem Škorpilem, na tvořivé duše čeká kreativní workshopy, rodiny s dětmi se zabaví při společném cvičení, chybět nebude ani hudba. Připravená je také beseda s předním českým odborníkem na výživu Petrem Havlíčkem nebo představení akrobatů Losers Cirque Company, kteří se věnují novému cirkusu.“

Miloš Škorpil

„Festival i letos nabízí jedinečnou příležitost strávit den plný zábavy, kultury a sportu v nádherném prostředí Mariánských Lázní. Letošní ročník přináší pestrý program, který zahrnuje hudební vystoupení, sportovní aktivity a kreativní workshopy, takže si každý najde něco, co ho zaujme. Přijďte se inspirovat, užít si skvělou atmosféru a setkat se s přáteli i rodinou. Těšíme se na vás,“ dodal Pavel Knára.

Foto z předchozích ročníků akce

Program:

14:00 Workshop běžeckého trenéra Miloše Škorpila

14:30 Koncert Kataríny Ševčíkové (harfa)

14:30 Kreativní workshop Otta

15:30 Koncert 2violoncellos

15:30 Cvičení pro děti a dospělé

15:30 Bubny Drumband Františka Zemana

16:15 Vyhlášení výsledků závodu S-Race

16:45 Workshop běžeckého trenéra Miloše Škorpila

18:00 Přednáška předního odborníka na výživu Petra Havlíčka

19:00 Losers Cirque Company – český divadelní spolek věnující se žánru nový cirkus

Na akci se neplatí žádné vstupné!

Pod hlavičkou MOVOMALu se 13. července uskuteční také dvanáctý ročník běžeckého závodu SpaRun a druhý ročník překážkového závodu R-Race.

M.L.