Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích tří dopravních nehod

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích tří dopravních nehod. K první nehodě došlo v pondělí 20. května v Chodově. Řidička měla vyjet na chodník a poté mělo dojít ke střetu s chodkyní. Ke druhé události došlo v sobotu 25. května v Sokolově. Řidička při parkování vjela na schodiště. Po nehodě policistům nadýchala1,39 promile alkoholu. Do Svatavy vyjeli policisté ke střetu cyklisty s osobním autem. Při dopravní nehodě utrpěl cyklista zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na linku 158.

Foto: Policie ČR – nehoda v Chodově

Dopravní nehoda v Chodově

„V pondělí 20. května letošního roku krátce po třinácté hodině došlo v ulici Revoluční v Chodově k dopravní nehodě osobního automobilu a chodkyně. K té mělo dojít tak, že řidička osobního vozidla značky Hyundai jedoucí ulicí Revoluční směrem k ulici Smetanova měla vyjet vpravo mimo komunikaci na chodník, kde mělo dojít ke střetu s chodkyní. Osobní automobil následně přejel na trávník, kde narazil do sloupku dopravního značení,“ uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.  

Po dopravní nehodě policisté u řidičky osobního vozidla provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Foto: Policie ČR – nehoda v Sokolově

Dopravní nehoda v Sokolově

„K další dopravní nehodě došlo  sobotu 25. května letošního roku krátce po devatenácté hodině v ulici Lidické nábřeží v Sokolově,“ sdělil mluvčí s tím, že k dopravní nehodě mělo dojít tak, že řidička osobního vozidla značky Honda jedoucí ve směru od ulice náměstí Jana Žižky, při parkování vjela na klesající schodiště, o které se zastavila. Z místa následně odešla, aniž by splnila zákonem dané povinnosti řidiče. Policisté následně ženu vypátrali a provedli u ní orientační dechovou zkoušku, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,39 promile alkoholu.

Foto: Policie ČR – nehoda ve Svatavě

Dopravní nehoda ve Svatavě

„V úterý 4. června letošního roku krátce před devatenáctou hodinou došlo v ulici Pobřežní ve Svatavě k dopravní nehodě osobního vozidla a cyklisty. K té mělo dojít tak, že cyklista jedoucí z ulice Sportovní vjel na pozemní komunikaci, kdy zřejmě nedal přednost dosud nezjištěnému vozidlu, přičemž došlo ke střetu vozidla s cyklistou. Po dopravní nehodě si cyklista ani nezjištěný řidič osobního vozidla nesplnili zákonem dané povinnosti účastníků dopravní nehody a z místa odjeli,“ doplnil Jan Bílek.

Při dopravní nehodě utrpěl cyklista zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Informace k těmto dopravním nehodám, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.