V divadle vystoupí Daniel Hůlka a Tomáš Pustina

Koncert, na kterém za klavírního doprovodu vystoupí muzikálová legenda Daniel Hůlka a tenorista s nezaměnitelným hlasem Jakub Pustina, se uskuteční ve františkolázeňském divadle ve čtvrtek 16. května od 19:30. Vstupné: 330, 390, 420, 450 korun.

Foto: Archiv pořadatelů

Není jistě třeba představovat muzikálovou legendu u nás. Daniel je vystudovaný operní pěvec a po třiceti letech v muzikálech se vrací k opeře. A vrací se společně s tenoristou s nezaměnitelnou barvou hlasu – Jakubem Pustinou. Jakub Pustina – mohutný a strhující hlas, patří k nejvýraznějším pěvcům současnosti. V jeho repertoáru nalezneme náročné party, jako je například Smetanův Dalibor, Canio v Leoncavallových Komediantech nebo extrémní role R. Wagnera. Toto spojení dvou žánrů a dvou pěveckých es bude jistě zážitkem, který nenechá nikoho na pochybách, že u nás se zpěvu a obecně hudbě daří.

Účinkují: Daniel Hůlka – bas, Jakub Pustina – tenor, Marta Vašková – klavír.

Program: A. Dvořák – Rusalka, árie Vodníka, G. Rossini – Lazebník Sevilský, B. Smetana – Prodaná nevěsta, Claude–Michel Schönberg – Bídníci, K. Svoboda: Noc na Karlštejně, K. Svoboda – Dracula a další.