Výtržník ženám nadával a vyhrožoval. Pak se na silnici obnažoval

V Březové výtržník ženám nadával a vyhrožoval. Pak se na silnici obnažoval. Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinů nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. Teď mu hrozí v případě odsouzení až tři roky za mřížemi

Ilustrační foto

Podle policejního mluvčí Jakuba Kopřivy měl obviněný muž na konci dubna letošního roku v dopoledních hodinách ve dvou případech potkat v ulicích Březové na Sokolovsku jemu známou jednačtyřicetiletou ženou. Po chvíli jí měl začít vulgárně urážet a následně jí začít vyhrožovat fyzickým napadením, které umocnil tím, že před ženou napřahoval rukou. Následně měl z místa odejít, přitom z kalhot vyndat penis a začít močit na silnici.

„Začátkem května měl přistoupit k domu na Březové a začít vulgárně urážet osmačtyřicetiletou ženu stojící na balkoně. I v tomto případě měl ženě začít vyhrožovat fyzickým napadením, zároveň naznačoval, že po ní hodí lahev od piva, kterou držel v ruce. Nakonec lahev rozbil o zem na nedalekém parkovišti a z místa odešel,“ upřesnil mluvčí.

Třiatřicetiletý muž byl následně policisty zadržen.

V případě prokázání viny hrozí muži, který byl vzat do vazby.