Chcete se stát policistou, ale nevíte, zda zvládnete fyzické testy? Přijďte se otestovat

Ve sportovně rekreačním areálu chebské Krajinky se budu konat fyzické testy nanečisto. Zájemci si budou moci vyzkoušet, jestli mají fyzičku pro přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Akce se uskuteční v pátek 4. srpna od 14 hodin. S sebou sportovní oblečení a obuv, pití a dobrou náladu.

Foto: Policie ČR

Svou účast registrujte na telefonním čísle 731 682 191 nebo e-mailu: krpk.nabor@pcr.cz

Proč se stát policistou? Práce u Policie ČR je zajímavá a nabízí uplatnění v různých složkách. Pokud uvažuješ o práci u policie, podívej se na tyto webové stránky, kde se dozvíš vše o náboru, kontakty na personalisty, jaké jsou požadavky pro přijetí a co Ti vše nabízíme.

Konkrétní informace pro uchazeče nalezneš na této stránce. Můžeš si prohlédnout ukázkové video konkrétních cviků, které obsahují fyzické testy a také si pročíst bodování jednotlivých cviků.

Foto: Policie ČR

Co novým policistům nabízíme? Nově nastupujícím policistům nabízíme benefity, jako například 110 000 Kč náborový příspěvek, 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), široké možnosti kariérního růstu a jistotu zvyšování služebního příjmu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dovolenou ve výši 13 000 Kč, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt a doživotní výsluhový příspěvek.

Zaujalo Vás to? Chcete se stát policistou, ale nevíte, zda zvládnete fyzické testy? Tak neváhejte, přijďte si fyzické testy vyzkoušet a přesvědčte se, jestli na to máte.

Jakub Kopřiva