Na Krajince uvedou námořnickou komedii Drým Džurny

Kočovná divadelní družina Ductus Deferens uvede na chebské Krajince námořnickou komedii Drým Džurny. Představení mohou diváci zhlédnout v pondělí 24. července od 20 hodin. Vstupné dobrovolné.

Foto: Archiv organizátorů

Kočovná divadelní družina Ductus Deferens přichází s námořnickou komedií Drým Džurny! Plavba na trase Mělník-New York a posádka mladých dobrodruhů, kteří touží prožít americký sen a vyplaví se po Labi do širokého oceánu. Vor, loď, kánoe, kajak, pramice nebo Costa Concordia? Kapitán, loďmistr, admirál, veslař, otrok nebo Jack Sparrow? Co je čeká „in dý jú es ej“ a dokáže malý český člověk obstát za velkou louží, i když neumí ani slovo anglicky? Je certifikát Czenglish B1 dostačující a domluví se Slovan za louží, jak se říká, nohama rukama?

Ductus Deferens je banda mladých divadelníků ujíždějících si na komediálním žánru v podobě absurdního humoru, moderního cirkusu a hudebního propojení. Původně se uskupení začalo formovat mezi několika spolužáky na DAMU a přerostlo v širší komunitu tvůrců, kteří se touží samostatně realizovat. Krom studiové scény Švandova divadla objíždí všemožné divadelní festivaly a kočují se svými představeními napříč republikou. Revoltují proti intelektualismu a cílí na takové diváky, kteří se v divadle chtějí především pobavit.

Zdroj: KC