Na cyklostezce došlo ke srážce bruslařky s cyklistou

Na chebské cyklostezce došlo ke srážce bruslařky s cyklistou. Oby při nehodě trpěli zranění, se kterým byli převezeni do nemocnice. Škoda na poničeném jízdním kole byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 80 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto: Policie ČR

„Ve středu 1. června letošního roku měla jet dvaašedesátiletá žena po cyklostezce v Chebu na kolečkových bruslích,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „Krátce po 16. hodině zřejmě nejela při pravém okraji vozovky, přejela do protisměru a následně mělo dojít ke srážce s pětadvacetiletým cyklistou. Po nárazu měli oba dva upadnout a zůstat ležet na cyklostezce,“ sdělil.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění dvaašedesátileté ženy na kolečkových bruslích, která byla převezena do nemocnice, kde byla zároveň hospitalizována. Do nemocnice byl na ošetření převezen také pětadvacetiletý muž.

„Oba dva se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem,“ doplnil mluvčí.