Aktualizováno: Pohřešovaný muž z Chebu byl v pořádku vypátrán

Aktualizováno: Pohřešovaný muž z Chebu byl v pořádku vypátrán

Chebští policisté pátrají po pohřešovaném 48letém muži z Chebu, který je přibližně 180 cm vysoké hubené postavy, má zelené oči a krátké hnědé vlasy. V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Další informace k pohřešovanému muži naleznete zde (v případě, že odkaz již není aktivní, byla pohřešovaná osoba nalezena).

„Pohřešovaný muž měl odejít ve čtvrtek dne 29. 10. 2020 kolem 12:30 hodin z bydlení chráněných dílen v Chebu a do současné doby se nevrátil,“ informovala policejní mluvčí Kateřina Krejčí. „Při odchodu měl na sobě oblečenou šedou bundu s kapucí do pasu, tmavě modré rifle, zřejmě černé nazouváky tzv. kroksy nebo sandály.  Na zádech měl přes rameno černý batoh s nápisem zn. Adidas. Pohřešovaný muž je velmi vážně nemocný a bere pravidelně léky, které nemá u sebe. Jeho zdravotní stav při nepodání těchto léků může být zdraví a život ohrožující, sdělila s tím, že pohřešovaný nemá u sebe mobilní telefon ani žádné finanční prostředky. Není vyloučeno, že by se mohl pohybovat ve společnosti osob bez domova.