Sportovci se rozloučí se starým rokem Silvestrovským během

Poslední den roku mohou nejen skalní sportovci oslavit pohybem, a to Silvestrovským během. Zváni jsou běžci, ale i chodci a cyklisty, kterým není pohyb cizí. Trasa povede z Chebu od Lokomotivy na Maria Loreto – a pro ty zdatnější i zpět. Po trase je zajištěno občerstvení.

196 zájemců využilo výhodné online registrace na osmý ročník sportovního happeningu, který se od roku 2012 koná vždy na Silvestra v Chebu. Další zájemci se mohou na akci registrovat v den konání. Vyhřáté zázemí ve sportovní hale na Hradčanech bude otevřeno od 9 hodin a na místě bude dostatek volných účastnických míst.

Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz 2019 nabízí běžcům i dalším sportovcům jedinečnou možnost předběhnout o den své novoroční předsevzetí. Rozběhnito.cz, které tento happeningový běh pořádá, vyzývá ke zdolání zhruba 15 kilometrové trasy, která bude rozdělena na dvě poloviny. Poběží se od areálu Lokomotiva, kde se běžci sejdou přibližně v deset hodin a startovní výstřel je naplánován na 10.30 hodin. Cíl první poloviny je na Maria Loreto, kde bude připraveno bohaté občerstvení. V tomto místě se může zaregistrovaný účastník rozhodnout, zdali zdolá běh i zpět, nebo zvolí možnost silvestrovského taxíku, který bude zdarma svážet k areálu Lokomotiva.