Kapitán Farmářů Láďa Sádlo si v letošní sezóně vystřílel již šestý hattrick.

Trstěničtí jen těžko dávali dohromady před zápasem své hráče. Bojovný a obětavý výkon Trstěnických na horké půdě domácího Stadionu Cheb.

HC Stadion Cheb  :  HC Farmáři Trstěnice

11 : 8, (4:3, 5:1, 2:4)

02

Ještě 4 hodiny před zápasem trenéři trstěnického mužstva uvažovali o zrušení zápasu pro nedostatek hráčů. Přesto odjeli i s minimálním počtem a to i s některými, kteří byli nachlazení, aby v 15. kole KLM KV kraje se střetli v Chebu s vedoucím celkem soutěže s HC Stadionem Cheb. O síle domácího celku se vědělo, je naježděný, nabruslený a jeho kombinací využívali ke vstřelení gólů volným hráčem před brankářem. Někteří hráči z Chebu zápas podcenili a byli i „namyšlení“, na což také doplatil v závěru utkání Šafařík, za nevhodné chování – gesta, při vstřelení gólu a byl následovně poslán (OK) do šatny.

Po nepřesvědčivé 1. třetině se rozchytal Lukáš Réda, který Farmáře podržel. Trstěničtí svojí bojovností, obětavostí a nasazením si vypracovali gólové šance, které však nedokázali zužitkovat ke vstřelení branek a jen 2x zazvonila tyčka Francizkovy branky střelou Loskota a Bubly, či neproměněné trestní střílení Loskota. Domácí tým utekl na rozdíl pěti branek, což také rozhodlo o zápasu a to i přesto, že Farmáři 3. třetinu vyhráli 2:4. Vyrovnat se jim však již nepodařilo.

Výborně u Farmářů zahráli: Láďa Sádlo a Jiří Loskot, také obránci Tišer a Škornička, vlastně celé mužstvo Farmářů podalo vynikající výkon a trenéři Šnajdr se Zemanem byli vcelku za dané situace s výkonem svých svěřenců spokojeni.

Rekapitulace:  výsledek 11:8, (4:3, 5:1, 2:4).
01

Branky za HC Stadion Cheb: 4x Novotný, 2x Šafařík, 2x Bečvář, 1x Strýček a Boušek, asistence: 3x Boušek, 2x Stoklásek, 1x Bečvář. Branky za HC Farmáři Trstěnice: 3x Sádlo, 2x Loskot, 1x Pech J., Večeřa a Bubla, asistence: 2x Peschel P., 2x Loskot, 1x Sádlo, 1x Škornička, Dibala Zd., Bubla.

Utkání řídila trojice rozhodčích ze Sokolova HR: Kadeřábek, ČR: Juránek a Vilhelm, tresty 8:3, (Šafařík OK), Mužstvo Farmářů hrálo velmi čistě. Využití 1:1, oslabení 1:0, přihlíželo na 100 diváků.

SESTAVY – HC Stadion Cheb: Francisko, Kmoníček, Strýček Jan, Senaj, Nový, Strýček Vlastimil, Stoklásek, Řepík, Šafařík, Mikšovic, Volek, Ťupa, Moucha, Novotný, Boušek, Bečvář, Brychta, realizační tým: Kmoníček, Mašek a Maydl.

HC Farmáři Trstěnice:  Réda, Škornička, Pech Milan, Loskot, Tišer Jakub, Večeřa, Bubla, Sádlo, Pech Josef, Peschel Petr, Dibala Zdeněk, realizační tým: Šnajdr, Zeman, Ledvina, Ledvinová. Hasala, Sádlo, Dibala Z., Večeřa, Lovas, Loskot, Bubenščikov, Tišer V., Bubla, Barták, Brytkov, Němec, Pech Milan, Tišer J., realizační tým: Šnajdr, Zeman – Ledvina, Ledvinová.

Několik slov k zápasu trenéra Trstěnic Václava Šnajdra:  Od samého začátku se hrál rychlý hokej, my jsme se snažili soupeře zastavit na modré čáře, což se nám i vcelku dařilo, ale ve druhé třetině jsme bohužel neproměnili několik vyložených gólových šancí. Soupeř nás naopak s proměňováním šancí vyškolil! Ve 3.třetině jsme již opět hráli svoji hru, ale bohužel se nám již nepodařilo zápas vyrovnat.

Pozvánka na hokej KLM KV kraje:

V sobotu – 13. února, od: 18.00 hod. se na zimním stadionu v Mariánských Lázních střetnou HC Farmáři Trstěnice : HC Čerti Ostrov. Farmáři tímto zápasem ukončí letošní zkrácenou hokejovou sezónu KLM KV kraje, kde bylo zrušeno PLAY-OFF. Všichni příznivci hokeje jsou srdečně zváni.