Policisté pátrají po svědcích dopravní nehody

Policisté z karlovarského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v sobotu 3. června letošního roku krátce po půl jedenácté hodině dopolední v Karlových Varech na křižovatce ulic Starorolská a Chebská. Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto: Policie ČR

„Na světelné křižovatce došlo ke střetu osobního automobilu značky Hyundai jedoucí ulicí Chebská ve směru od Tesca ke Kauflandu s osobním vozidlem značky Renault, které jelo z ulice Starorolská, kdy podjíždělo viadukt a odbočovalo vlevo směrem do ulice Chebská. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění,“ informoval policejní mluvčí Jan Bílek.

Po dopravní nehodě se řidiči podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

„Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 či přímo policistům z dopravního inspektorátu na telefonní číslo 974 366 408,“sdělil mluvčí.