Vydejte se na speciální komentovanou prohlídku, která bude věnována vodě

Vydejte se do Mariánských Lázní na speciální komentovanou prohlídku k oslavám Světového dne vody. Akce se uskuteční ve středu 22. března v 15.30 hodin. Sraz zájemců je v Turistickém informačním centru, Poštovní 160/17 (Hlavní pošta). Průvodkyní bude Ludmila Míková.

Místní léčivé prameny jsou tím nejcennějším, co Mariánské Lázně nabízejí. Ve městě a okolí jich vyvěrá více než 40. Těsné sousedství velmi rozdílných pramenů je geologickou zvláštností. Díky tomu nabízejí Mariánské Lázně pestrou indikaci lázeňské péče. Vydejte se po stopách nejvýznamnějších léčivých pramenů a seznamte se s malebnou lázeňskou atmosférou lázeňského města.

Trasa přítomné povede z lázeňského centra ke  kolonádě, Lesnímu prameni, a pokud to počasí dovolí, prohlídka bude zakončena na nejstarší lázeňské kolonádě u Ferdinandova pramene. Délka prohlídky je cca. 2 hodiny. Cena je150 korun.

Nárok na slevu 10 % mají děti od 8-15 let (děti do 7 let zdarma), studenti s platným průkazem, držitelé karty ZTP a držitelé Senior karty. Držitelé Karlovy Vary REGION CARD mají prohlídku zdarma. Uvedené ceny platí na osobu.