Policisté pátrají po šestačtyřicetiletém muži. Doma nechal vzkaz na rozloučenou

Chebští policisté pátrají po pohřešovaném 46letém muži z Chebu, který je přibližně 180 centimetrů vysoké štíhlé postavy, má šedé kudrnaté vlasy česané dozadu, prošedivělý plnovous a hnědé oči. V bytě nechal vzkaz na rozloučenou.

Podle policejního mluvčí Jana Bílka pohřešování muže oznámila dnešního v úterý 20. prosince letošního roku jeho sestra, která byla s bratrem naposledy v kontaktu prostřednictvím mobilního telefonu včerejšího dne 19. prosince kolem dvanácté hodiny. „V bytě, kde v současné době muž bydlí, zanechal klíče, mobilní telefon a vzkaz na rozloučenou, ve kterém uvedl, že má v úmyslu si ublížit. Na sobě má pravděpodobně mít modré manšestrové kalhoty nebo modré rifle a zimní bundu s červenými kostkami,“ informoval mluvčí.

V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Další informace k pohřešovanému muži naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).