Prodejci pervitinu skončili v policejních poutech

Prodejci pervitinu na Karlovarsku a Sokolovsku skončili v policejních poutech. Oběma mužům v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiadvacetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

„Obviněný muž měl od léta roku 2021 do srpna letošního roku přibližně v osmdesáti případech prodat na Sokolovsku drogu pervitin nejméně čtyřem osobám. Prodejem drogy si tak měl přijít na přibližně 66 tisíc korun,“ informoval policejní mluvčí Jan Bílek.

Prodával pervitin na Karlovarsku

 Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

„Obviněný muž měl od listopadu roku 2020 do ledna letošního roku v jednom městě na Karlovarsku nejméně dvěma osobám v přibližně 170 případech prodat drogu pervitin,“ uvedl Jan Bílek s tím, že prodejem látky pervitin si měl muž přijít na přibližně 90 tisíc korun.