Autem, které nemělo technickou ani pojištění, poničil ploty dvou domů

Autem, které nemělo technickou ani pojištění, poničil ploty dvou domů. Třiadvacetiletý řidič se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 60 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto: Policie ČR

„V pondělí 23. května letošního roku došlo kolem 19:30 hodin ve Stráži nad Ohří na Karlovarsku k dopravní nehodě,“ informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „K té mělo dojít tak, že třiadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Volkswagen, jedoucí směrem na Chomutov, zřejmě při projetí levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost vozidla pozemní komunikaci. Následně měl přední částí automobilu narazit do plotu rodinného domu, od kterého se odrazil a zadní částí vozidla narazil do oplocení vedlejšího domu,“ doplnil.

Foto: Policie ČR

Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

Policisté z dopravního inspektorátu na místě lustrací zjistili, že osobní automobil značky Volkswagen nemá sjednáno povinné ručení a zároveň mělo neplatnou technickou kontrolu.