Akutní oční obtíže nepřetržitě ošetří v sokolovské nemocnici. Přes den ošetři také v karlovarské nemocnici

V kontextu se zavádějící informací v Krajských listech, stránkách Karlovarského kraje a dalších médií, týkající se zřízení krizové oftalmologické ambulance v nemocnici v Karlových Varech si dovolujeme informovat veřejnost, že i přes krizová opatření nařízená vládou ČR provozuje Nemocnice Sokolov – oční oddělení i nadále kompletní akutní krizovou péči o pacienty v režimu 24 hodin denně 7 dní v týdnu včetně akutní operativy a makulárního centra.

 „Jsme připraveni na všechny akutní stavy a stále platí, že jsme jediné oční  krajského významu s volnou kapacitou se postarat o naše pacienty,“ uvádí lékařský ředitel Nemocnice Sokolov a primář očního oddělení MUDr. Andrej Farkaš, „zajišťujeme 24hodinovou pohotovostní službu pro celý Karlovarský kraj“.

Případné konzultace či objednání lze řešit na telefonu 352 520 456/352 520 111 popř. prostřednictvím emailu gabriela.dranczakova@nemocnicesokolov.cz. Další informace lze získat také na webových stránkách http://www.nemosok.cz/ocni-oddeleni/

 Oční oddělení Nemocnice Sokolov je jediným lůžkovým zařízením krajského typu v celém karlovarském kraji a poskytuje služby pacientům z celého Karlovarského kraje a okolí. Na očním oddělení se provádí prakticky veškeré spektrum operací v oboru oftalmologie a je také držitelem statutu aplikačního sítnicového centra.