Dvorky, zákoutí i zahrady ožijí uměním 

Po roce se mohou milovníci umění těšit na oblíbenou akci, při které se dvorky, zahrady i zákoutí historického jádra Chebu stanou centrem setkání umělců a příznivců umění z Čech i ze zahraničí. Ve čtvrtek 13. června bude zahájen již 17. ročník festivalu Chebské dvorky. Program zde

Více fotografií z loňské akce zde: https://www.zonerama.com/ZiveChebsko/Album/4383231

Na zdech, plotech i zábradlích, ve vzduchu a na zemi se ocitnou fotografie, malby, kresby, prostorové instalace a objekty. Organizátoři představí výtvarné a fotografické projekty studentů a uměleckých seskupení, obrazy a fotografie profesionálů i nadaných amatérů, divadelní představení, filmové projekce či koncerty, performance, prezentace nezávislých designerů a módních návrhářů. Pro malé i velké jsou připraveny tvůrčí dílny pod vedením lektorů, kde si vyzkouší svůj um či zručnost. K volnému užití, za dohledu dospělého doprovodu, jsou nachystány hry i soutěže pro děti. S vystavujícími je možnost setkání na piknikových akcích, většina autorů však pobývá u svých prezentací v průběhu celé akce.

Více fotografií z akce zde: https://www.zonerama.com/ZiveChebsko/Album/4383231

Výstavy jsou přístupné od čtvrtka 13. do soboty 15. června v době od 10 do 18.30 hodin. Kulturní bude přichystán od 10.30 do 23 hodin. Bezbariérový přístup možný na všechna místa konání. Podrobné informace v kompletním programu s festivalovou mapkou zde.

Organizátorem je chebská Galerie G4