Lee Andrew Davison a Jazz Revue Praha rozezpívali kolonádu

Mariánskolázeňskou kolonádou zněl jazz v podání Jazz Revue Praha a zpěvák Lee Andrew Davison. V pondělí zazněly na festivalu Jazzové lázně známé skladby například Blueberry Hill, When the Saints go marchin‘ in a další.

Jazzový zpěvák Lee Andrew Davison pochází z americké Oklahomy. Po přestěhování do Prahy v roce 1991 navázal spolupráci s předními českými jazzmany. V roce 1996 pak s instrumentalisty Radimem Linhartem (piano), Jaroslavem Šindlerem (kytara) a Vítem Fialou (kontrabas) poprvé představili originální pořad spirituálů a gospelů. Od té doby pravidelně účinkují na koncertech i festivalech nejen v České republice i v zahraničí. Lee Andrew Davison je též muzikálovým zpěvákem (např. role Šamana v české verzi muzikálu Hair). Účinkoval i v českém kultovním filmu Šakalí léta. V roce 2001 se Lee Andrew Davison vrátil z úspěšného angažmá na francouzské lodi M/S Mistral v oblasti Karibiku.

Zítra se mohou návštěvníci těšit na Dixieland Planá pod vedením Bedřicha Smrčky. Koncert se bude konat opět na mariánskolázeňské kolonádě v 15 hodin.

DIXIELAND PLANÁ BEDŘICHA SMRČKY

úterý 28. června 2016, kolonáda, 15 hodin

ROYAL DIXIELAND JAZZ BAND KUTNÁ HORA

středa 29. června 2016, kolonáda, 15 hodin

LUCIE ZEMANOVÁ * SOUL SISTERS PRAHA

čtvrtek 30. června 2016, kolonáda, 15 hodin

BIG BAND TRUMPETS PRAHA

pátek 1. července 2016, kolonáda, 15 hodin

BARRELHOUSE JAZZBAND BAD HOMBURG

pátek 1. července 2016, Městské divadlo, 20.00 hodin