Při nehodě dvou osobních aut došlo ke zranění pěti lidí

Pět lidí bylo zraněno u nehody dvou osobních aut, která se stala nedaleko Horních Tašovic v pátek 25 srpna. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na 260 tisíc korun. Karlovarští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví.

Foto: Policie ČR

„K nehodě mělo dojít tak, že devatenáctiletý řidič osobní automobilu značky Opel jedoucí ve směru z Karlových Varů do Bochova, přibližně jeden kilometr za odbočkou do obce Žalmanov, z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem značky Opel, které řídil šedesátiletý muž. Po nárazu se vozidla odrazila do svodidel,“ informoval policejní mluvčí Jan Bílek.

„Při dopravní nehodě utrpěl šedesátiletý řidič vážná zranění, se kterými byl letecky transportován do nemocnice. Devětapadesátiletá, osmapadesátiletá a pětadvacetiletá spolujezdkyně byly převezeny Zdravotnickou službou do nemocnice. Devatenáctiletý řidič osobního automobilu Opel by převezen taktéž Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice,“ doplnil mluvčí s tím, že po dopravní nehodě se devatenáctiletý muž podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. U šedesátiletého muže byl vzhledem ke zranění nařízen odběr krve v nemocnici.

Foto: Policie ČR

Foto: Policie ČR