Poznali jste člověka z videa? Volejte na linku 158

Policisté pátrají po svědcích krádeže vozidla.  Šestačtyřicetiletá žena oznámila ve středu 1. července letošního roku v odpoledních hodinách odcizení osobního automobilu. Dosud neznámý pachatel měl s vozidlem odjet směrem k městu Most, kde bylo odcizené vozidlo o několik hodin vypátráno.

„Vozidlo měla mít žena zaparkované na svém pozemku před domem v Kynšperku nad Ohří,“ sdělil policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „Neznámý pachatel měl do odemčeného automobilu značky Volkswagen Polo vniknout ve středu 1. července 2020 v době od 12:00 hodin do 15:00 hodin. Ve vozidle, které mělo poškozené centrální uzamykání, se nacházel klíč od automobilu a další věci jako slaměný klobouk či triko,“ informoval. Věci si měl později muž obléct na sebe.

„Žádáme případné svědky, kteří na přiloženém kamerovém záznamu poznají či mohou sdělit jakékoliv informace k muži ve slaměném klobouku, které pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na policisty z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří na telefonním čísle 974 376 755 či 735 788 348,“ doplnil mluvčí.