Policisté pátrají po totožnosti muže sraženého vlakem

Policisté pátrají po totožnosti muže sraženého vlakem. K události došlo v pondělí 13. listopadu letošního roku kolem 04:30 na železniční trati poblíž Oloví na Sokolovsku.  V místě došlo ke srážce vlaku, jedoucího ve směru z Oloví na Hřebeny, a osoby ležící v kolejišti. Při střetu utrpěla osoba dosud neznámé totožnosti zranění neslučitelná se životem, kterým na místě bohužel podlehla.

Ilustrační foto

„Muž dosud neznámé totožnosti měl na sobě šedou bundu značky Southern, šedý svetr s červeným logem (černé a bílé pruhy) značky Southern Territory, modré tričko značky Identic, šedé kalhoty značky HM s černým páskem, červené spodní prádlo (trenky) a tmavě modré ponožky,“ informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva s tím, že muž měl na levé ruce, konkrétně na hřbetu u palce, menší tetování ve tvaru srdce.

„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, zda někdo muže dosud neznámé totožnosti dle přiložených fotografií jeho oblečení nepozná či nepohřešuje,“ doplnil mluvčí.

Jakékoliv informace, které kriminalistům pomohou při zjištění totožnosti muže, je možné předávat prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.