Při tragické nehodě u Mariánských Lázní zemřeli dva lidé, policie hledá svědky

Chebští kriminalisté hledají řidiče s palubními kamerami, kteří minulou středu 20. května večer projížděli Velkou Hleďsebí u Mariánských Lázní. Policie potřebuje jejich záběry k objasnění přesných příčin nehody, při které po střetu motocyklu s chodcem zemřeli dva lidé. Informace k tragické události přijímá linka 158.

Foto: Policie ČR

K nehodě došlo krátce před dvaadvacátou hodinou. Třiapadesátiletý řidič motocyklu značky KTM jel ve směru od Mariánských Lázní, když se z dosud nezjištěných příčin střetl s třiašedesátiletým chodcem. Ten podle dosavadních informací pravděpodobně přecházel silnici mimo vyznačený přechod.

Následky střetu byly fatální. Jak řidič motocyklu, tak chodec utrpěli zranění, kterým na místě podlehlil. U obou zemřelých mužů byla nařízena soudní pitva.

Kriminalisté nyní pracují na rekonstrukci celého děje, k čemuž potřebují svědectví dalších řidičů či chodců.

„Chebští kriminalisté žádají případné svědky této tragické dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli nebo procházeli, aby se nám ozvali,“ vyzývá policejní mluvčí nprap. Jan Bílek. „Pokud nehodu mohla zaznamenat palubní kamera ve vašem vozidle, volejte prosím na bezplatnou telefonní linku 158, případně na číslo 974 372 339. Informace, které nám pomohou při vyšetřování, je možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.“

Přesná příčina a konkrétní okolnosti této tragické události zůstávají předmětem dalšího šetření.