Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče osobního auta

Pravděpodobně nepozornost řidiče nákladního auta stála za nehodou, která se stala nedaleko Lomnice na Sokolovsku. Při události  došlo ke zranění řidiče z osobního auta. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 170 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

„V pátek 8. dubna letošního roku došlo krátce po 15. hodině na pozemní komunikaci II. třídy, konkrétně poblíž Lomnice na Sokolovsku, k dopravní nehodě,“ informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „K té mělo dojít tak, že dvaapadesátiletý řidič nákladního automobilu značky Iveco, jedoucího ve směru ze Sokolova na Kraslice, se zřejmě plně nevěnoval řízení. Následně měl přehlédnout před ním stojící osobní automobil značky Fiat, který jel ve stejném směru a zrovna odbočoval vlevo směrem na Svatavu. Poté mělo dojít ke střetu přední části nákladního automobilu značky Iveco se zadní částí vozidla značky Fiat. Automobil značky Fiat byl po nárazu odhozen mimo pozemní komunikaci, kde se zastavil v křovinách,“ doplnil.

Po dopravní nehodě se oba řidiči podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění šestadvacetiletého řidiče osobního automobilu značky Fiat, který byl převezen do nemocnice k ošetření.