Blokové čištění chebských ulic začne 30. března. Ještě předtím, v termínu od 21. do 28. března, proběhne předčištění parkovišť.
Od středy 30. března budou technické služby CHETES provádět pravidelný jarní blokový úklid chebských ulic. Čištění komunikací a chodníků potrvá až do pátku 29. dubna. Ještě předtím, v termínu od pondělí 21. března do pondělí 28. března, proběhne předčištění parkovišť. Pro efektivní využití nasazené techniky je potřeba čištěné úseky uvolnit od zaparkovaných vozidel. Jednotlivé lokality budou proto v několikadenním předstihu označeny přenosným dopravním značením. S ohledem na klimatické podmínky může dojít v harmonogramu ke změnám.
Harmonogram předčištění parkovišť:
- den – 21.3. – pondělí
parkoviště v ul. Přátelství 12 (u restaurace Severka – dříve Texas), parkoviště v ul. Přátelství 10 (u horní zastávky MHD), parkoviště v Lesní ul. (nad hrází), parkoviště u KC Svoboda
- den – 22.3. – úterý
nové parkoviště v ul. Přátelství, parkoviště v ul. Přátelství 2, 6 (u bývalé restaurace „Krmelec“), parkoviště v ul. Družstevní (u elektrorozvodny), parkoviště „stará“ Riegerova (mezi domy)
- den – 23.3. – středa
parkoviště v Americké ul. (nad kotelnou Terea), parkoviště v Lesní ul. (u bývalé zeleniny), parkoviště v Břehnické ul. (u plynojemu), parkoviště v Břehnické ul. (u tenisových kurtů)
- den – 24.3. – čtvrtek
parkoviště v ul. 17. listopadu (před mostem), parkoviště ve vnitrobloku ulic Dvořákova a Boženy Němcové, parkoviště nad Slavicí, parkoviště ve vnitrobloku K Nemocnici 32
- den – 25.3. – pátek
parkoviště na Kasárním nám., parkoviště v ul. Šeříková (nové), parkoviště v ul. U Stadionu (Lokomotiva), parkoviště ve vnitrobloku Sadová (nové mezi paneláky), parkoviště v ul. Květná
- den – 28.3. – pondělí
Průmyslový park
Harmonogram blokového čištění:
- den – 30.3. – středa
Dolní Dvory – U Farmy, Ve Dvorech, stezka pro pěší a cyklisty (od jídelny Veselá liška po ul. Karlovarská), Uhelná, Karlovarská včetně parkoviště u hřbitova, Kamenická, Na Vinici, Karlovarská (od viaduktu po zátarasy)
- den – 31.3. – čtvrtek
sídliště Hradčany („K“) po Písečnou vč. Osvobození po Písečnou (U Stadionu – kromě parkoviště u stadionu Lokomotivy, Šeříková – kromě nového parkoviště, Matěje Kopeckého, Dyleňská po Písečnou), Bezejmenná, Vrchlického, Na Hradčanech po Písečnou
- den – 1.4. – pátek
sídliště Spáleniště (Mírová – kromě parkoviště před mostem, V Zahradách, Kosmonautů, Dragounská, Jungmannova), Vilová, Pastýřská, Jabloňová
- den – 4.4. – pondělí
Ztracená, Příkopní, nová Riegerova, Husova, Třebízského, Písečná, Čapkova, Dyleňská (úsek Písečná – Osvobození), Na Hradčanech (úsek Písečná – Palackého), Dělnická
- den – 5.4. – úterý
Palackého, Osvobození (úsek Písečná – Hviezdoslavovo nám.), Příčná, Bezručova, Nová, Obětí nacismu – včetně parkoviště před č. 88, Hviezdoslavovo nám., Krátká s vnitroblokem
- den – 6.4. – středa
Americká (bez parkoviště nad kotelnou Terea), Stavbařů, Lesní (bez parkovišť u bývalé zeleniny a nad hrází), Lomená, Družstevní (včetně parkovišť Družstevní a pod domy Lesní 46, 48, 50), Spálená, stará Americká (od železniční zastávky k panelákům)
- den – 7.4. – čtvrtek
Přátelství (bez parkovišť u Hermesu, naproti horní zastávce MHD a nového parkoviště), Do Zátiší, Na Nivách, Údolní, K Pomezí, Rákosová, Pekařská, Tovární, Truhlářská, Joštova
- den – 8.4. – pátek
Zlatý vrch – levá část od Ašské ulice (směr Fr. Lázně), Dvůr pod Lipami
noc: Pražská, Ašská – pouze chodníky
- den – 11.4. – pondělí
Zlatý vrch – Dvořákova (úsek Ašská – Nezvalova), Nezvalova, Dolnická, Zlatá louka, Kolmá, U Sídliště, U Parku, Dubová, Buková, Obilná, Pařezová, Jilmová, Hornická
- den – 12.4. – úterý
Zlatý vrch – Dvořákova od Nezvalovy ulice (kromě vnitrobloku mezi ulicemi Dvořákova a Boženy Němcové)
- den – 13.4. – středa
Zlatý vrch – zbytek pravé části od ulice Okružní, G. Noska, V. Kučery, vnitroblok mezi ulicemi Dvořákova a B. Němcové, dále od části Ašské ulice směr Františkovy Lázně
- den – 14.4. – čtvrtek
- dubna (úsek Hviezdoslavovo nám. – Evropská), Mánesova (úsek Hviezdoslavovo nám. – Evropská), Jiráskova, Valdštejnova (úsek Palackého – Evropská), Vančurova, Na Výsluní, Lidická, Na Červeném vrchu, K Nemocnici (po Evropskou), Vrbenského, 17. listopadu – pouze chodníky směr do města
- den – 16.4. – sobota
K Nemocnici (úsek Evropská – Kubelíkova), 26. dubna (úsek Evropská – Dlouhá), Libušina, Kubelíkova, Brandlova, Hradební (úsek Obrněné brigády – Americká), Nerudova, Goethova, Divadelní nám., Obrněné brigády, Mánesova (úsek Evropská – Májová), Valdštejnova (úsek Evropská – Obrněné brigády), parkoviště za MěÚ
- den – 19.4. – úterý
Žižkova, Svobody (úsek kruhový objezd – Evropská), Karlova, Hálkova, Dukelská (úsek Wolkerova – Májová), Wolkerova, Sadová, Svatopluka Čecha (úsek Evropská – Májová), Pivovarská, Vrázova – pouze chodníky, 17. listopadu – pouze chodníky směr z města
- den – 20.4. – středa
Komenského, Sládkova (úsek Školní – Májová), Kostelní nám., Kamenná, Smetanova, Kasární nám. (kromě parkoviště), náměstí Krále Jiřího z Poděbrad (pouze komunikace), Školní (včetně parkoviště za MěÚ), Svatopluka Čecha (úsek Šlikova – Májová), Havlíčkova, Vodní
- den – 21.4. – čtvrtek
čtvrť Háje
- den – 22.4. – pátek
Karlovarská, Dolní Dvory, Horní Dvory kolmé k ulici Palackého (bytové domy č. 10-16a, 18-24, 26-32), Zátiší
- den – 25.4. – pondělí
historické jádro města (Šlikova, Jateční, Březinova, Provaznická, Židovská, Františkánské náměstí, Růžový kopeček, Růžová, Hradební (Obrněné brigády – Dlouhá), Dlouhá, Jánské náměstí, Dobrovského, Trčky z Lípy, Úzká, Jakubská, Mlýnská, Křižovnická, Cechovní, Kollárova, vnitroblok za MěÚ 26. Dubna
noc: pěší zóna, Májová – včetně chodníků, Evropská – pouze chodníky
- den – 26.4. – úterý
Podhrad, Střížov
- den – 27.4. – středa
Cyklostezky – Pomezí, Šlapanská, Hroznatovská, Starý Hroznatov
- den – 28.4. – čtvrtek
Komorní Dvůr, Švédský Vrch, Cyklostezka HDB s chodníky
- den – 29.4. – pátek
Parkoviště na náměstí M. Horákové, přednádražní prostor, parkoviště s chodníky před domy č. 53 až 59 v ulici Svobody