Poznáváte osobu z videozáznamu? Ve večerce došlo k loupežnému přepadení

Karlovarští kriminalisté se od středy 23. prosince 2020 intenzivně zabývají případem loupežného přepadení, ke kterému došlo před sedmou hodinou ranní ve Žluticích. Pokud osobu na záběrech poznáváte, nebo máte jakékoliv informace týkající se tohoto případu, volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu. Můžete tak přispět kriminalistům k objasnění tohoto případu.

Neznámý muž vstoupil místní prodejny potravin a s nožem v ruce přistoupil za prodejní pult k obsluze. Následně se slovy „Dej mi peníze, nebo tě zabiju“, donutil ženu k vydání finanční hotovosti. „Poté, co mu otevřela pokladnu, vzal z ní několik tisíc korun, které si vložil do igelitové tašky a z místa odešel. Jeho jednání zachytila bezpečnostní kamera,“ uvedla policejní mluvčí Eva Valtová.

„K popisu pachatele můžeme uvést, že by se mělo jednat o muže ve věku kolem 20 let a zhruba 172 cm vysoké hubené postavy. Muž měl hnědé oči a krátké hnědé vlasy. Na sobě měl modrou mikinu s bílými pruhy, tmavě modré kalhoty, přes hlavu kapuci a na ústech tmavou látkovou roušku,“ doplnila mluvčí.