Obtěžoval hosty a na barmana vytáhl nůž. Noc pak strávil na záchytce

Obtěžoval zákazníky v baru, když mu barman ukázal dveře, vzal na něj nůž. Noc pak strávil jednapadesátiletý agresor na sokolovské záchytce. V případě odsouzení si může posedět ve vězení až dva roky.

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednapadesátiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinu výtržnictví.

„Toho se měl dopustit na začátku března ve večerních hodinách v jednom z karlovarských podniků,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí. „Zde měl před přítomnými zákazníky ohrožovat nožem barmana, který ho chtěl pro jeho podnapilost a obtěžování ostatních zákazníků z podniku vykázat. Barmanovi se po krátké potyčce a za pomoci ostatních zákazníků podařilo bez zranění obviněného muže odzbrojit. Ten se však dožadoval vrácení svého nože, a tak udeřil pěstí do obličeje 49letého hosta baru,“ upřesnila.

Na místo přijela policejní hlídka, která muže zajistila. Při provedené dechové zkoušce muž nadýchal téměř dvě promile alkoholu. Následně byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici do Sokolova k vystřízlivění. Ke zranění osob, které by si vyžádalo lékařské ošetření, nedošlo.