Začíná sezóna komentovaných prohlídek. Účastníci se dozvědí zajímavosti z Mariánských Lázní

Po zimě se zájemci mohou těšit tematicky zaměřené komentované prohlídky vždy ve čtvrtek a sobotu. První se uskuteční večtvrtek 4. dubna. Procházek se mohou zúčastnit jednotlivci nebo celé skupiny.

Turistické informační centrum Mariánské Lázně organizuje i v letošním roce tematické komentované prohlídky. Těšit se na ně mohou zájemci každý čtvrtek a sobotu již od 4. dubna. Ten, kdo by se chtěl dozvědět něco nového, zajímavého, pikantního či tajemného z historie Mariánských Lázní, neměl by váhat a domluvit si procházku s erudovanými průvodci. Exkurze zavedou účastníky nejen k léčivým pramenům, ale pamětním deskám, sochám, navštíví také nejvýznamnější místa lázní nebo si vyslechnou historky o zamilovaných párech. Seznámí se třeba také s historií židovské komunity nebo načerpají klid a sílu v lázeňských lesích.

Podrobnosti a termíny jednotlivých prohlídek najdete na www.marianskelazne/prohlídky nebo www.kisml.cz v sekci programy. Vstupenky lze koupit přímo na internetu, v infocentru nebo si je objednat dopředu na emailové adrese info@marianskelazne.cz.

Děti od 6-15 let, studenti, držitelé karty ZTP a držitelé Senior karty mají nárok na zlevněné vstupné. Držitelé Karlovy Vary REGION CARD mají prohlídku zdarma.

Sraz je vždy v Turistickém informačním centru, Hlavní 47 (dům Chopin), tel. 354 622 474, 777 338 865.

Nabídka pro skupiny:

Skupinové prohlídky rádi uspořádáme ve vámi zvoleném termínu a čase a přizpůsobíme témata dle věku skupiny. Prohlídku zajistíme v těchto jazycích: česky, anglicky, rusky, německy, francouzsky. Minimální počet osob ve skupině je 10, maximální 25. Pokud je skupina větší, je nutné objednat dalšího průvodce. Sraz dle dohody, obvykle Turistické informační centrum, Sousoší monarchů nebo zastávka City Service. Pro objednání individuální prohlídky nás kontaktujte: info@marianskelazne.cz.