Policisté vypátrali zraněnou ženu

Do nepříjemné situace se dostala čtyřiačtyřicetiletá žena. Při procházce se psem si zranila nohu a nemohla chodit. Problém byl v tom, že nevěděla, kde přesně je. Policisté ženu vypátrali.Policie-ill-malé-na-web

„V pondělí dne 15. ledna bylo na tísňovou linku přijato oznámení od čtyřiačtyřicetileté ženy s tím, že šla na procházku do lesa se svým psem, kde zakopla o kořen a zranila si nohu,“ vysvětlila policejní mluvčí Zuzana Týřová. Nemohla chodit a nevěděla, kde přesně je. Měla by se však nacházet v blízkosti železniční tratě, asi jeden kilometr od Skalné. Na místo byla vyslána policejní hlídka z Obvodního oddělení Plesná. Místní policisté se od ženy dozvěděli přibližné místo, kde by se měla nacházet. Během několika minut ji našli. „Vzhledem k tomu, že místo bylo v nepřístupném terénu, byla na místo vyžádána jednotka hasičů z Plesné a ze Skalné. Společně pak zraněnou ženu naložili na nosítka a přenesli ji do vozidla,“ doplnila mluvčí.

Následně byla převezena do Skalné, kde již čekala Zdravotnická záchranná služba, která ženu převezla k ošetření do nemocnice.