Nejmenší krasobruslaři poprvé závodili

Nejmenší krasobruslaři klubu SK KRASO Cheb otevřeli závodní sezonu a vůbec si nevedli špatně.

Sobotu 15. října 2016 pořádal krasobruslařský oddíl v Mariánských Lázních své závody. „Z našeho klubu jsem vyslali do „bojů“ celkem 10 závodníků ve věku od 4 do 8 let a obsadili jsme 2 kategorie ze 6,“ informovala Markéta Hamplová, předsedkyně spolku. „V obou kategoriích naše děti excelovaly a do Chebu přiváží poháry za 1. místa – jmenovitě Magdalenka Demjanovičová v Přípravce MINI a Esterka Pincová v kategorii CVRČEK C2. Ale nemůžeme opomenout ani ostatní děti, kde 2. místo v Přípavce MINI obsadila Elenka Fialová, 4. místo Anetka Benková, 7. Místo Natálka Salvová a naši benjamínci Terezka Havránková a Maruška Dvořáková 11., resp. 12. místo. V kategorii CVRČEK C2 jsme dokonce odvezli všechny 3 cenné kovy – na 2. místě se umístila Markéta Žabková, 3. místo si vyjezdil náš jediný chlapský zástupce – Josef Bohuslav Mecner, poté ještě 4. místo obsadila Markétka Draská,“ popsala.kraso 1

Děti podaly skvělé výkony, pro některé to byla dokonce závodní premiéra, překvapily určitě trenéry i rodiče, kteří fandili, jako mohli. Za týden na tyto skvělé výsledky už mohou navázat starší děti z oddílu, které čekají závody v Ostrově nad Ohří. „Na jejich výkony jsme určitě moc zvědaví,“ dodala Markéta Hamplová s tím, že by klub chtěl poděkovat za podporu Městu Cheb a Karlovarskému kraji, bez jejich pomoci by to nešlo.

Kdo by měl zájem se přidat mezi krasobruslaře, může oddíl kontaktovat na krasocheb@seznam.czkraso 2

 

Foto: Kraso Cheb