Na mariánskolázeňské ubytovně řádila opilá amazonka. Skončila na záchytce

Až na dva roky může jít do vězení sedmadvacetiletá opilá žena, která řádila na jedné mariánskolázeňské ubytovně. Dožadovala se vstupu za svým známým, který už tam nebydlel. To ji rozlítilo natolik, že začala nadávat, ničit vybavení a nakonec napadla recepčního. Výtržnice zkrotla na záchytce.

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetileté ženy, kterou obvinili ze spáchání přečinu výtržnictví.

„V nočních hodinách posledního listopadového dne minulého roku měla sedmadvacetiletá žena pod vlivem alkoholu přijít na ubytovnu v Mariánských Lázních,“ informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva. „Na recepci se měla dožadovat vstupu do ubytovny, kde chtěla navštívit svého známého. Recepční ji měl sdělit, že muž, kterého hledá, na ubytovně nebydlí. Žena na to měla zareagovat tak, že přelezla pult recepce a začala poškozovat skříňku s klíči od pokojů. Poté se měla vydat k výtahu. Recepční ji upozornil, aby zanechala svého jednání a ubytovnu opustila. Žena z Mariánských Lázní mu ale měla okamžitě vulgárně nadávat a následně ho fyzicky napadnout. V tu dobu už byl u recepce také přivolaný pracovník bezpečnostní agentury a strážníci městské policie. Ti agresivní ženu, která je měla neustále vulgárně urážet a napadat, zpacifikovali,“ dodal.

Po příjezdu policejní hlídky z obvodního oddělení Mariánské Lázně se žena podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. Ta vyšla s pozitivním výsledkem 1,72 promile. Následně byla žena převezena na obvodní oddělení a po provedených úkonech na protialkoholní záchytnou stanici.