Šestá výhra v řadě pro Cheb

V sobotu 5. prosince se sehrál Cheb první hokejový zápas v novém roce. Nastoupili do něj stejně odhodlaně, jako do toho minulého a potvrdili to výhrou nad Třemošnou.

První třetina byla velmi vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. Zásluhou Bečváře, který skóroval hned v první minutě, patřila nakonec chebským. I když ve druhé třetině měli pohybově navrch domácí, skončila za stavu 1:2. V poslední třetině promíchal Cheb útočné formace, a to se vyplatilo. V poslední minutě zavřel zápas Šála, který upravil konečný stav utkání na 3:2.

Obránci:  Gabriel, Beer, Vápeník, Kala sen., Kala jun., Strýček

Útočníci:  Jäger, Novotný, Račanský, Moucha, Krutina, Strecker ml., Šafařík, Šála, Bečvář, Sus,             Strecker st.

Sestava hostů:

Brankáři:   Smejkal F., Maruš

Obránci:   Tichý, Sedlák, Smejkal D., Fojt, Javornický

Útočníci:   Levora, Šíma, Helus, Koukolík, Dušek, Šibra, Davídek, Michel, Kepka

Trenér HC STADION CHEB:

„První třetina byla z naší strany špatná, chyběl nám pohyb, měli jsme těžké nohy. Nehráli jsme dobře v obraném pásmu, byli jsme nedůrazní a situace jsme často řešili lehkovážně. Od druhé třetiny jsme začali soupeře přebruslovat, často jsme ho zamkli v jejich obraném pásmu, měli spoustu střel, ale paradoxně jsme třetinu prohráli 1:2, kdy soupeř jednou využil přesilovku a jednou využil ojedinělý brejk. Důležitým momentem utkání bylo proměněné trestné střílení Jirky Bečváře v poslední minutě 2. třetiny. Do třetí části hry jsme promíchali složení útočných formaci a začali dobývat dobře organizovanou obranu hostí. Nakonec jsme se prosadili 50 s před koncem utkání Dominikem Šálou po krásné přihrávce od Karla Novotného a bereme 3 body, za které jsme rádi a dle mého názoru zůstaly doma naprosto zaslouženě.“