Chebští hokejisté drtí soupeře

Poslední zápas na domácím ledě sehrál Cheb s Trstěnicemi. Potřetí v řadě zvítězili skoro desetibodovým rozdílem, tentokrát za stavu 11:2.Hokej Cheb Trstenice 2

Během celého zápasu bylo znát, že chebští své tréninky dokážou ve hře zúročit. Trstěnicím tréninky chybí. I přesto to byla velice pěkná podívaná plná dobře mířených gólů. Celé utkání se obešlo bez vážnějších zranění, až na křeče v noze brankáře Farmářů.

První dvě třetiny se radovali pouze domácí, ve třetí třetině však došlo i na hosty, a to hned dvakrát. Ani to nedokázalo domácím zabránit zvítězit a dostat se tak do čela tabulky. Už jen dva týmy mají o zápas méně a jedním z nich je pro nás stěžejní Nejdek.Hokej Cheb Trstenice 3

Podařilo se nám získat pár slov od trenéra Trstěnic:“Z našeho pohledu byl zápas poměrně nevydařený. Stál proti nám velice silný soupeř, kterého je vždy těžké porazit. Je velice poznat, že soupeř má natrénováno a nám tréninky velice chybí což je důvodem porážek. Ale i přes komplikace, které nám narůstají, jako například zranění potřebných hráčů, vytížení hráčů v civilním životě, či práci v zahraničí, je vždy snaha přítomných hráčů i realizačního týmu vysoká.“

Obránci:   Truhlář, Beer, Kala, Strýček, Jager

Útočníci: Račanský, Musil, Š. Krutina, Strecker ml, Šafařík, Hlavatý, Sus, Strecker st.

Sestava Hostů:

Brankář: Jan Mráz

Obránci:  Pech J., Pech M., Škornička, Loskot

Útočníci: Večeřa, Sádlo, Novák J.,Kadlec A., Kadlec L., Kadlec M., Šťástka, Novák M.

Další zápas sehraje Cheb tentokrát venku, a to v Sokolově v sobotu 22. prosince v 17 hodin.