Divadlo v Chebu chystá další premiéru. Tentokrát to bude Absolvent

Západočeské divadlo v Chebu si připravilo další premiéru, kterou mohou zhlédnout už tuto sobotu. Zájemci mají také možnost navštívit veřejnou generálku v pátek 10. listopadu od 10 hodin. Na diváky čeká známý příběh s lehce pikantní aurou.divadlo Absolvent

Na premiéru jsou diváci zváni v sobotu 11. listopadu. Vstupenky je možno zakoupit v infocentru na náměstí Krále Jiřího, na obchodním oddělení divadla či prostřednictvím webových stránek divadla www.divadlocheb.cz. Další reprízy je možno navštívit 15. a 30. listopadu i 9. prosince.

Režie se ujal Konrád Prochor. Hrají: Miroslav Sabadin (Benjamin Braddock) s Radmilou Urbanovou jako paní Robinsonovou a Karolínou Jägerovou jako její dcerou Elaine. Benjaminovy rodiče hrají Jarmila Šimčíková a Pavel Marek, pana Robinsona Jindřich Skopec a další.

Stejnojmenný oscarový film z roku 1967, první role, v níž se proslavil Dustin Hoffman. Na motivy filmu vznikla divadelní hra, která se nedávno dostala i do Čech. Benjamin, mladý absolvent prestižní univerzity, se vrací domů k rodičům, kteří pozvali na oslavu své nejlepší známé. Oslava ale neprobíhá tak, jak si rodiče představovali. Podle jejich syna totiž vůbec není co slavit. Má jinou představu o životě než najít si výnosné místo a spokojeně zestárnout. Chce zažít něco opravdového. Zavře se u sebe v pokoji a oslavu bojkotuje. Stane se ale něco nečekaného. Vrstevnice Benjaminových rodičů, paní Robinsonová, mladíka svede. Situace se ještě zkomplikuje, když se Benjamin zamiluje do Elaine, což je dcera paní Robinsonové. Dovedete si představit zapeklitější vykročení do dospělého života?